پرسش‌‌های متداول پرسش جدید

بازارگردان صندوق معاملات آن را سهولت بخشیده و نقدشوندگی آن را افزایش می دهد و همواره آمادگی دارد در چارچوب مفاد اساسنامه و امیدنامه نسبت به خرید و فروش واحدهای صندوق اقدام نماید.
این صندوق فاقد نرخ پیش بینی می باشد و بازدهی محقق شده طی دوره های ماهانه در قالب سود نقدی به سرمایه گذار پرداخت می شود، بدیهی است در صورت عدم کسب بازدهی، سودی به سرمایه گذار پرداخت نمی گردد.
بله امکان ضرر و زیان نیز وجود دارد.
محاسبه سود دهم هر ماه و واریز طی دو روز کاری به حساب بانکی اعلام شده توسط سرمایه گذار به کارگزاری در زمان دریافت کد بورسی و یا افتتاح حساب معاملات آنلاین صورت می پذیرد.
حداقل مبلغ مجاز برای سرمایه‌گذاری در صندوق گنجینه آینده روشن، مطابق قوانین سازمان بورس و اوراق بهادار حداقل مبلغ برای انجام یک معامله (در حال حاضر 5.000.000 ریال) است.
حداکثر مبلغ مجاز برای سرمایه گذاری معادل سقف واحدهای سرمایه گذاری صندوق می باشد.
مطابق قوانین سازمان بورس و اوراق بهادار (در حال حاضر 1 روزکاری بعد از فروش واحدها) است.
هزینه معاملات صندوق مطابق آخرین نرخ های مصوب سازمان بورس و اوراق بهادار می باشد.
افزایش سرمایه در صورت باز بودن سقف صندوق و کاهش سرمایه در ساعات معاملات هر روز کاری امکان پذیر است.
برای سرمایه گذاری در صندوق گنجینه آینده روشن نیاز به دریافت کد بورسی می باشد. این صندوق در بازار فرابورس با نماد" صایند" معامله می شود و خرید و فروش آن از طریق سامانه معاملات آفلاین، آنلاین و هم از طریق شبکه کارگزاری می باشد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد صندوق می توانید ضمن مراجعه به تارنمای صندوق و مطالعه اساسنامه و امیدنامه آن، با شماره 02142764000 تماس حاصل فرمائید.

پرسش و پاسخ

کاربر گرامی اگر پرسش‌ شما در پرسش‌های رایج وجود ندارد میتوانید با استفاده از فرم زیر پرسش خود را مطرح نمایید

Captcha